Konya Uzman Psikolog

ANNE BABALAR ÇOCUĞUNUZDAN MESAJ VAR!

Sevgili anneciğim ve babacığım,

Ben sizi istiyorum. Sizi, oyuncaklardan, tatillerden, pahalı tabletlerden ve bilgisayarlardan daha fazla istiyorum. Ve bunu size her gün farklı cümlelerle söylüyorum:

“Anne benimle oynar mısın?”

“Baba haydi gel seninle yarış yapalım.”

Sevgili anneciğim ve babacığım,

Büyüdüğüm zaman, bana ne kadar çok oyuncak ya da hediye aldığınızı hatırlamayacağım. Bana nasıl hisler yaşattığınızı, sıcacık kollarınızda kendimi nasıl güvende hissettiğimi, birlikte oynadığımız oyunları, birlikte pişirdiğimiz yemeklerin tadını, her günü güzelleştiren ve benzersiz kılan o küçük anları hatırlayacağım.

Sevgili anneciğim ve babacığım,

Ben henüz bir çocuğum. Siz yetişkinlerin sorunlarını anlamamı ve onlar için çözüm olmamı benden beklemeyin. Birbirinizle tartıştığınızda, beni taraf ilan etmek, birbiriniz hakkında kötü şeyler söylediğinizde sizi desteklememi istemek kalbimde ve zihnimde, ömür boyu silemeyeceğiniz izler bırakır. Unutmayın.

Uzman Çocuk ve Ergen Psikolojisi Pedagog Kliniği Konya

Randevu için arayın: 0 332 321 00 03

#Pazartesi #konya #psikonterapi #Mektup #konyapedagog #pedagog #oyun #çocukyetiştirme #psikolojikdanışmanlık #psikolojikdestek #çocukanne #anne #baba #ebeveyn #annebaba #pedagogtavsiyesi #psikon #pozitif #pozitifpaylaşım #okulöncesietkinlik #türkiye #kişiselgelişim #mutluluk #gününsözü #anlamlısözler #anlamlisozler #sözler